Club Members

Membership

Subpages
Related Pages
Links
Files
Photo Albums
 

* Paul Harris Award
 

  1. Mike Ace---------------Non-Profit
  2. David Alexander-------Attorney
  3. Bob Allen**----------Retired
  4. Tim Baker------------Death Care Industry
  5. Nicole Bellow---------Human Resources
  6. Matthew Busby ------Education Fund Raising
  7. Kim Buttrum*--------Homemaker, Urban Planning
  8. Mary Chambers------City Government
  9. Tom Crews ----------CPA
  10. Shannon Daughtry --Newspaper Publishing
  11. Linda Deckert--------Educational Guidance (Honorary Member)
  12. Jun Farcon ----------Home Health Care
  13. Jean Foty*-----------Cleaning & Restoration
  14. Robert Garate -------Attorney
  15. Birda Gaskin**------Geology Consulting
  16. Chris Glass**--------Banking
  17. Roy Green*----------Convention Planning
  18. Ed Hartman**--------Distribution
  19. Alexa Hurwitz --------Administration
  20. Dru Johnson ---------Pastor
  21. Amy Killgore*--------Drug Prevention Education
  22. Jan Laman-----------Insurance
  23. Corey Lecoq----------Banking
  24. Jane McFaddin ------Chamber of Commerce
  25. Dion McInnis --------Empower Consultant
  26. Marvena Miner ------Health Care
  27. Brianna Mundahl ---Veterinary Medicine
  28. Bill Noland**--------Educational Consulting
  29. Steve Paterson -----Chamber of Commerce
  30. Sharon Proulx*------Non-Profit Management
  31. Sue Rightly----------Hospital Administration
  32. Betsy Robinson***---------Veterinary Medicine
  33. Kalye Rodriquez ----Hospitality
  34. Jan Sattem*---------Clergy
  35. Dee Scott*-----------Insurance
  36. Jason Serbert ------ Attorney
  37. Dean Shearer ------ Attorney
  38. John Sheffield-------Emergency Management
  39. Ava Sloan ---------- Consulting
  40. Kevin Smith -------- Financial Consulting
  41. Erica Steele -------- Non-Profil
  42. Jim Stoa ------------Consultant
  43. Rebecca Underhill --City Government
  44. Teresa Vencil--------Event Planning
  45. Gary Warren --------Fire Chief